Szaleństwo i błogi wypoczynek wakacje z dziećmi w tunezyjskim raju

Rodzinne wakacje w Tunezji

Szaleństwo i błogi wypoczynek wakacje z dziećmi w tunezyjskim raju

Kategoria:Wakacje

Tunezja to kraj pełen kolorów, smaków i zapachów. Błękitne morze, złoty piasek oraz wielobarwny, lokalny folklor niesamowicie wpływają na zmysły. Ten niewielki północnoafrykański kraj z roku na rok przyciąga jak magnes coraz większe rzesze turystów z Polski. Dzieje się tak za sprawą jego walorów, którymi bez wątpienia są: wspaniała pogoda, ciepłe Morze Śródziemne, niewygórowane ceny i zachwycająca architektura. Ale to nie wszystko. Tunezja oferuje też doskonałą infrastrukturę hotelową z polskimi animacjami dla najmłodszych. Wszystko to sprawi, że zarówno Ty, jak i Twoja pociecha możecie tu spędzić najlepsze wakacje w swoim życiu!

Atrakcje dla dzieci

Bez względu na to, czy zabierasz na wakacje kilkulatka, czy nastolatka, Twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić. W wielu tunezyjskich kurortach czekają na nie niespodzianki dostosowane do wieku. Pociechy są podzielone na grupy, od najmłodszej do najstarszej. Mają więc zapewnione spędzanie czasu ze swoimi rówieśnikami. Hotele przygotowują dla gości szeroką gamę atrakcji. Organizowane są zabawy tematyczne, na przykład: poszukiwanie skarbów, talent show, zawody sportowe oraz plastyczne. Do dyspozycji dzieci jest też często mini kino, rożnego rodzaju książki czy gry. Atrakcją są również dziecięce dyskoteki, na których najmłodsi mogą pobawić się przy brzmieniu największych hitów.

Polscy opiekunowie

Wakacje z dziećmi w Tunezji

W Tunezji znajdują się liczne kompleksy hotelowe, gdzie można znaleźć ofertę polskich animacji dla dzieci. Twoją pociechą zajmą się profesjonalni animatorzy, stanowiący część międzynarodowych zespołów.

Dzięki temu Twoje dziecko będzie miało możliwość poczuć się częścią świata, nie odrywając się przy tym od kraju ojczystego. To przecież bardzo ważne, by między podopiecznym i opiekunem nie było żadnej bariery komunikacyjnej! Zatrudniani przez biura podróży animatorzy to profesjonaliści z doświadczeniem zarówno w pracy z najmłodszymi, jak i w kontaktach z wielokulturowym otoczeniem. Twoja pociecha doskonale odnajdzie się w innym kraju, a także wśród gości hotelowych różnych narodowości.

Wakacje w raju pełne udogodnień

Jeżeli udajesz się na urlop ze swoją rodziną, warto zadbać o to, by hotel, który wybierzesz, był przystosowany do wielu gustów i oczekiwań. Dzięki Tunezji odkryjesz miejsca, gdzie wybór atrakcji jest tak ogromny, że każdy znajdzie coś dla siebie. Poza animacjami dziecięcymi, są tu fantastyczne baseny oraz parki wodne, a także strefy SPA, gdzie możesz się zrelaksować w łaźni tureckiej, na masażu lub w salonie piękności. Kurorty oferują też zaplecze sportowe (boiska do siatkówki, stoły bilardowe czy kręgielnie) i liczne propozycje zorganizowanych wycieczek w najpiękniejsze zakątki kraju. Wszystko to odbywa się w kompleksach hotelowych o wysokim standardzie, w pobliżu urokliwych plaż, z rozwiniętą lokalną komunikacją i zapleczem turystycznym. Nie musisz z niczego rezygnować. Ty wypoczniesz, a Twoje dzieci przeżyją mnóstwo niezapomnianych przygód!